23.03.2019 / Sobota | Dnes má meniny: Adrián
 
Úvodná stránka →  O nás

O firme Tinron s.r.o.

 

Spoločnosť TINRON, s.r.o. je na trhu od roku 2003 avšak jej pôsobnosť a skúsenosti pracovníkov siaha do skorších čias. Predmetom našej činnosti je výroba štvorhranného a kruhového vzduchotechnického potrubia, vrátane príslušenstva VZT rozvodov, klimatizácia, klampiarstvo, kovovýroba vrátane dodávky, montáže a servisu.

Koncom roku 2008 sme prevádzku presťahovali no nových, väčších a modernejších priestorov - 7km od Bratislavy, nachádzajúcich sa v Pezinku - časti Grinava, na Novej ulici č. 5 v priemyselnej oblasti, umiestnenej na začiatku pri vjazde do Pezinka v smere od Bratislavy. Prevádzku sme rozšírili nielen o priestory, ale i o moderné technológie prispievajúce k našej flexibilite a kvalite produkovaných výrobkov. S týmto dobrým strojným vybavením sme schopní zvládnuť za krátky čas aj veľké objemy zákaziek, pri dodržaní kvality ponúkanej u popredných výrobcov VZT za výhodných cenových a platobných podmienok.

Poskytujeme výrobu štandardných aj neštandardných rozmerov VZT výrobkov a v rámci našich výrobných možností realizujeme aj atypickú výrobu podľa priania zákazníka. Výrobné priestory sú vybavené strojnými zariadeniami na spracovanie plechu a tenkého železa, preto aj dostala spoločnosť názov TINRON odvodený od anglických slov "TIN"-tenký, plech a "IRON"-železo, kov. Profilujúcou činnosťou sa pre firmu stala výroba vzduchotechnických produktov pre vetranie a klimatizáciu, pričom naše výrobné možnosti majú širší záber ostatnej produkcie.

Medzi naše prednosti patrí skoré vybavenie Vašej objednávky, napr. pri potrebe rýchlej výroby domerového, prechodového, rôzneho atypického, či iného prvku VZT rozvodu, ktorý môže pozdržať montážne práce. Budeme radi, ak sa na nás obrátite i v takejto situácii a aj takýmto spôsobom sa oboznámite s ponúkanou kvalitou a našimi službami, ktoré môžu dopomôcť k našej ďalšej spolupráci Podľa súpisov, výkresov, či náčrtov Vám v čo najkratšom čase vyhotovíme cenovú ponuku, na základe ktorej je možné u nás príslušné prvky objednať. Pri objednávkach väčšieho objemu zabezpečíme dopravu priamo na stavbu.

Medzi naše ďalšie služby patrí aj plošné pálenie plazmou, vysekávanie, strihanie, ohýbanie, zváranie, vyhotovenie výrobkov vo farebnom alebo inom materiálovom vyhotovení, ktoré sme schopní zabezpečiť našou výrobnou technológiou.V prípadoch, že nedisponujeme technológiou, ktorá je schopná splniť zákazníkove požiadavky, zabezpečíme výrobu v kooperácii s inou spolupracujúcou spoločnosťou.

Kontaktovať nás môžte telefonicky, faxom, mailom, prípadne nás osobne navštívte, pričom je možné prezrieť si našu modernú výrobnú prevádzku.

Tešíme sa na spoluprácu.

S pozdravom Ing. Juraj Mikuš - konateľ

Video 2010

 

 
Kontakt

Pre akékoľvek otázky, komentáre alebo pripomienky nás kontaktujte:
E-mail: tinron@tinron.sk